Atlétikai sikerek

A Szent Gotthárd Általános Iskola tanulói április 22-én 14 órától megyei atlétika egyéni és váltó bajnokságon vettek részt Szombathelyen a Sugár úti sportcentrumban. 

A versenyen szép eredményeket értek el a gyerekek. A III. korcsoportos 600 méteres fiú síkfutásban Cserényi Botond mindenkit maga mögé utasítva első helyen ért célba nagyszerű 1 perc 53 másodperces időeredménnyel, ugyanezen a távon a leányoknál Gaál Léna a hetedik, Monek Csenge pedig a nyolcadik helyen ért célba. Cserényi Botond ezzel a teljesítményével kiérdemelte az országos döntőn való részvételt, amelyet május 27-én rendeznek meg Budapesten.

Fodor Sara, iskolánk hetedik osztályos tanulója a III. korcsoportos leány kislabda hajításban az előkelő második helyen végzett, éppen csak lemaradva az országos döntőről. Eredménye 42 méter 72 cm.

Keszthelyi Rebeka a szintén III. korcsoportos kislabda hajításban nagyszerű teljesítménnyel a középmezőnyben végzett.

Gratulálunk tanulóinknak a szép eredményekhez!