Megyei Mezei Diákolimpia Futóbajnokság

Újabb örömteli diákolimpia eredményről számolhatunk be. Március 23-án került megrendezésre a szombathelyi Sportligetben a Megyei Mezei Futóbajnokság (lányok távja: 1500 m, fiúk távja 2000 m) döntője. Iskolánkat a fiúk II. korcsoportjában egyéniben Kozó Milán képviselte, aki a 31. helyen végzett.
 
A II. korcsoportban négy leányunk indult, akik mind kiválóan versenyeztek. A sok edzés meghozta gyümölcsét. Óriási sikert értek el, hisz egyéniben Gaál Léna (5.a) a közel 60 indulóból I. helyen végzett, Nagy Mira (5.a) a 4. helyen futott célba, Monek Kincső (4.b) a 16. befutó volt, Karsai Liza (3.a) pedig 22-ként szakította át a képzeletbeli célszalagot. Ezekkel az egyéni eredményekkel csapatként a II. helyen végeztek és ezzel bejutottak az országos döntőbe, Léna és Mira pedig egyéniben is képviselheti vármegyénket és iskolánkat az országos megmérettetésen, mely majd áprilisban kerül megrendezésre Gödöllőn.
 
 
 
A versenyre a lányokat felkészítette és elkísérte Hegyi József és Kozma Gábor tanárurak, edzők.
 
Gratulálunk valamennyiüknek!

 

Previous article

Megyei Kézilabda Diákolimpia