Szentgotthárd értékei

 

Szeptember 13-án Dr. Frank Róza tartott előadást felső tagozatos diákjainknak Szentgotthárd értékeiről.

 

Dr. Frank Róza, a szentgotthárdi Értéktár Bizottság tagja, előadását a kurmin szőlő, mint helyi érték bemutatásával kezdte, melyből kóstolót is hozott diákjainknak.

 

 

 

 

Ezt követően beszélt az érték fogalmáról, majd nemzeti értékeinkről és ezen belül hungarikumainkról. Az előadás utolsó harmadában sor került a Szentgotthárdi Honismereti Klub bemutatására és néhány szentgotthárdi érték ismertetésére.

 

 

 

 

Dr. Frank Róza kiemelte, hogy fontos megőrizni, ápolni és megóvni értékeinket. A honismereti klubbal is hozzá kívánnak járulni ahhoz, hogy városunk lakói és a hozzánk látogatók megismerjék Szentgotthárd szellemi, épített és természeti értékeit.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hírek

Previous article

Szülői értekezlet
Hírek

Next article

Papírgyűjtés