Énekverseny
Május 12- én az Agora Gyermek és Ifjúsági Művészeti Fesztiválon iskolánkból két tanuló vett részt. Hegedűs Hanga és Soós Cecília Flóra az idei évben szólóének kategórában indult, ahol mai könnyűzenei dalokat énekeltek. Cili arany, míg Hanga ezüst minősítést kapott a zsűritől. Gratulálunk nekik és felkészítő tanáruknak, Offnerné Hadrik Tímeának!
