Rendhagyó környzetismeret óra a 4.a-val
Ma a 4.a osztály rendhagyó környezetismeret órán vett részt az Őrségben. Napjukat a Natura 2000 Látogatóközpontban kezdték. Tárlatvezetésen vettek részt. Majd Szalafőre mentek,ahol a Népi Műemlékegyüttest tekintették meg. Az itt látottakról „Kincskereső játékkal”kellett számot adni. A kirándulást Szőcén zárták,ahol Láptúrán vettek részt. Természetesen az interaktív kiállítást is megtekintették a Lápok Házában. Betekintést nyertek az Őrség […]
